Agenda

AGENDA


Voor informatie aanmelden, prijzen e.d. klik op tabblad Activiteiten





JANUARI 2019



Donderdag  3

ZACHTE HATHA YOGA, Irene Kersseboom

10.30-12.00 uur



Zaterdag 5

NaM AUTHETIC YOGA, Andjanie Bahorie

08.15-09.30 uur


KLANKSCHAAL LIG MEDITATIE, Els Brouwer

10.00-11.00 uur



Maandag 7

YIN/YANG YOGA, Brigitte Gaemers

9.30-10.30 uur


KUNDALINI YOGA, Dhyan Singh

11.00-12.15 uur


BEGELEIDE MEDITATIE, Anita van Gorkum

19.45-20.45 uur



Dinsdag 8

CHAKRA-YOGA, beginners, open les, Els Brouwer

10.00-11.30 uur



Woensdag  9

ZACHTE HATHA YOGA, Irene Kersseboom

10.30-12.00 uur


SISTERSGATHERING, Marion Vreugdenhil & Els Brouwer

19.30-21.30 uur



Donderdag  13

ZACHTE HATHA YOGA, Irene Kersseboom

10.30-12.00 uur


Vrijdag 11

MINDFULNESS MEDITATIE, Anita van Gorkum

09.45-11.00 uur



Zaterdag 12

NaM AUTHETIC YOGA, Andjanie Bahorie

08.15-09.30 uur



STILTE MEDITATIE, Els Brouwer

10.00-11.00 uur



Maandag 14

YIN/YANG YOGA, Brigitte Gaemers

9.30-10.30 uur


KUNDALINI YOGA, Dhyan Singh

11.00-12.15 uur


BEGELEIDE MEDITATIE, Anita van Gorkum

19.45-20.45 uur



Dinsdag 15

CHAKRA-YOGA, beginners, open les, Els Brouwer

10.00-11.30 uur



CHAKRA KLANKSCHAAL HEALING MEDITATIE, Els Brouwer

20.00-21.00 uur



Woensdag 16

KLANKEN met Yvonne van Gameren

20.00-21.30 uur



Donderdag  17

ZACHTE HATHA YOGA, Irene Kersseboom

10.30-12.00 uur


INFO AVOND MINDFULNESS TRAINING: de Kunst van het Geluk, Anita van Gorkum

19.30-20.30 uur


Zaterdag 19

NaM AUTHETIC YOGA, Andjanie Bahorie

08.15-09.30 uur



Maandag 21

YIN/YANG YOGA, Brigitte Gaemers

9.30-10.30 uur


KUNDALINI YOGA, Dhyan Singh

11.00-12.15 uur


BEGELEIDE MEDITATIE, Anita van Gorkum

19.45-20.45 uur



Dinsdag 22

CHAKRA-YOGA, beginners, open les, Els Brouwer

10.00-11.30 uur



Woensdag 23

LICHTCIRKEL: AARTSENGEL MICHAEL met Birgit Karreman en Els Brouwer

20.00-21.30 uur



Donderdag  24

ZACHTE HATHA YOGA, Irene Kersseboom

10.30-12.00 uur


START MINDFULNESS TRAINING: de Kunst van het Geluk, Anita van Gorkum

19.30-21.45 uur



Vrijdag 25

MINDFULNESS MEDITATIE, Anita van Gorkum

09.45-11.00 uur



Zaterdag 26

NaM AUTHETIC YOGA, Andjanie Bahorie

08.15-09.30 uur


PILLAR OF LIGHT MEDITATIE, Els Brouwer

10.00-11.00 uur



Maandag 28

YIN/YANG YOGA, Brigitte Gaemers

9.30-10.30 uur


KUNDALINI YOGA, Dhyan Singh

11.00-12.15 uur


BEGELEIDE MEDITATIE, Anita van Gorkum

19.45-20.45 uur



Dinsdag 29

CHAKRA-YOGA, beginners, open les, Els Brouwer

10.00-11.30 uur



Woensdag 30

MANTRA ZINGEN met Yvonne van Gameren

20.00-21.30 uur



Donderdag  31

ZACHTE HATHA YOGA, Irene Kersseboom

10.30-12.00 uur


MINDFULNESS TRAINING: de Kunst van het Geluk, Anita van Gorkum

19.30-21.45 u




FEBRUARI


Vrijdag 1

MARIA MAGDALENA, film

19.30-21.30 uur


Zaterdag 2

NaM AUTHETIC YOGA, Andjanie Bahorie

08.15-09.30 uur



WORKSHOP:  DE WIJZE VROUW door Marion Vruegdenhil en Els Brouwer

10.00 - 16.00 uur



Maandag 4

YIN/YANG YOGA, Brigitte Gaemers

9.30-10.30 uur


KUNDALINI YOGA, Dhyan Singh

11.00-12.15 uur


BEGELEIDE MEDITATIE, Anita van Gorkum

19.45-20.45 uur



Dinsdag 5

CHAKRA-YOGA, beginners, open les, Els Brouwer

10.00-11.30 uur



Woensdag 6

INFO OCHTEND MINDFULNESS TRAINING: de Kunst van het Geluk, Anita van Gorkum

09.30-11.45 uur



Donderdag  7

ZACHTE HATHA YOGA, Irene Kersseboom

10.30-12.00 uur


MINDFULNESS TRAINING: de Kunst van het Geluk, Anita van Gorkum

19.30-21.45 u



Vrijdag 8

MINDFULNESS MEDITATIE, Anita van Gorkum

09.45-11.00 uur







AL-Een-Zijn

Copyright 2012 © All Rights Reserved