Agenda

AGENDA

 

 

 

AUGUSTUS

 

Voor informatie aanmelden, prijzen e.d. klik op tabblad Activiteiten

 

 

Maandag 20

YIN/YANG YOGA, Brigitte Gaemers

9.30-10.30 uur

 

 

Dinsdag 21

CHAKRA-YOGA, beginners, open les, Els Brouwer

10.00-11.30 uur

 

GELEIDE MEDITATIE, Anita van Gorkum

19.45-21.00 uur

 

 

Woensdag 22

THE GODDES PROJECT, kick off Sisthergathering, Marion Vreiugdenhil & Els Brouwer

19.30-22.00 uur

 

 

Zaterdag 25

NaM AUTHETIC YOGA, Andjanie Bahorie

08/15-09.30 uur

 

PILLAR OF LIGHT MEDITATIE, Els Brouwer

10.00-11.00 uur

 

 

YOGA & MAHATMA CHAKRA HEALING WORKSHOP, Elles Hoogenboom

12.00-17.00 uur

 

 

Maandag 27

YIN/YANG YOGA, Brigitte Gaemers

9.30-10.30 uur

 

 

GELEIDE MEDITATIE, Anita van Gorkum

19.45-21.00 uur

 

 

Dinsdag 28

CHAKRA-YOGA, beginners, open les, Els Brouwer

10.00-11.30 uur

 

 

MEDITATIE HEALING CIRKEL, Nouty Bouchahda

20.00-22.00 uur

 

 

Donderdag 30

PROEFLES MINDFULNESS voor KINDEREN, Adrianne van Peet

16.30-17.30 uur

 

 

 

 

 

 

SEPTEMBER

 

 

Zaterdag 1

NaM AUTHETIC YOGA, Andjanie Bahorie

08.15-09.30 uur

 

LATIFA MEDITATIE, Els Brouwer

10.00-11.00 uur

 

 

LEMURIAN LIGHT JOURNEY with the Dolphins, the Whales and Sacred Sound

special guets: Patricia Athena (AUS)

13.30-17.30 uur

 

 

Maandag 3

YIN/YANG YOGA, Brigitte Gaemers

9.30-10.30 uur

 

KUNDALINI YOGA, Dhyan Singh

11.00-12.15 uur

 

GELEIDE MEDITATIE, Anita van Gorkum

19.45-21.00 uur

 

 

Dinsdag 4

CHAKRA-YOGA, beginners, open les, Els Brouwer

10.00-11.30 uur

 

 

Woensdag 5

INFO MIDDAG MINDFULNESS voor KINDEREN, Adrianne van Peet

16.30-17.30 uur

 

 

Donderdag 6

Magisch Klanken, Yvonne van Gameren

20.00-21.30 uur

 

 

Zaterdag 8

NaM AUTHETIC YOGA, Andjanie Bahorie

08.15-09.30 uur

 

KLANKSCHAAL LIG MEDITATIE, Els Brouwer

10.00-11.00 uur

 

 

Maandag 10

YIN/YANG YOGA, Brigitte Gaemers

9.30-10.30 uur

 

KUNDALINI YOGA, Dhyan Singh

11.00-12.15 uur

 

GELEIDE MEDITATIE, Anita van Gorkum

19.45-21.00 uur

 

 

Dinsdag 11

CHAKRA-YOGA, beginners, open les, Els Brouwer

10.00-11.30 uur

 

 

Woensdag 12

SISTERSGATHERING, Marion Vreugdenhil & Els Brouwer

19.30-21.30 uur

 

 

Donderdag 13

Workshop Ascensie Basic Class Training, Elles Hoogeboom

9.30-17.00 uur

 

Meditatief Handpan Concert, Els Brouwer & Nienke

20.00-21.00 uur

 

 

Vrijdag 14

Mindfulness Meditatie, Anita van Gorkum

09.45-11.00 uur

 

 

Zaterdag 15

NaM AUTHETIC YOGA, Andjanie Bahorie

08.15-09.30 uur

 

STILTE MEDITATIE, Els Brouwer

10.00-11.00 uur

 

 

Maandag17

YIN/YANG YOGA, Brigitte Gaemers

9.30-10.30 uur

 

KUNDALINI YOGA, Dhyan Singh

11.00-12.15 uur

 

GELEIDE MEDITATIE, Anita van Gorkum

19.45-21.00 uur

 

 

Dinsdag 18

CHAKRA-YOGA, beginners, open les, Els Brouwer

10.00-11.30 uur

 

HEARTFULNESS: ZELFCOMPASSIE TRAINING, Corine Lepoutre,

19.30-22.00 uur

 

 

Woensdag 19

INFO OCHTEND MINDFULNESS TRAINIG: DE KUNST VAN HET GELUK, Anita van Gorkum

09.30-10.30 uur

 

 

MANTRA ZINGEN, Yvonne van Gameren & Felicia van Roermund

19.45-21.30 uur

 

 

Donderdag 20

GRAANCIRKELS & DE GODIN, lezing door Annemiele Witteveen

19.30-22.00 uur

 

 

Zaterdag 22

NaM AUTHETIC YOGA, Andjanie Bahorie

08.15-09.30 uur

 

METTA MEDITATIE, Els Brouwer

10.00-11.00 uur

 

 

Maandag 24

YIN/YANG YOGA, Brigitte Gaemers

9.30-10.30 uur

 

KUNDALINI YOGA, Dhyan Singh

11.00-12.15 uur

 

GELEIDE MEDITATIE, Anita van Gorkum

19.45-21.00 uur

 

 

Dinsdag 25

CHAKRA-YOGA, beginners, open les, Els Brouwer

10.00-11.30 uur

 

MINDFULNESS MEDITATIE, thema avond, Corine Lepoutre,

19.30-22.00 uu

 

 

Donderdag 27

INSPIRATIE AVOND, Els Brouwer & Birgit Karreman

20.00-21.30 uur

 

 

Vrijdag 28

Mindfulness Meditatie, Anita van Gorkum

09.45-11.00 uur

 

 

Zaterdag 29

NaM AUTHETIC YOGA, Andjanie Bahorie

08.15-09.30 uur

 

PILLAR OF LIGHT MEDITATIE, Els Brouwer

10.00-11.00 uur

 

 

OKTOBER

 

 

 

 

 

 

 

AL-Een-Zijn

Copyright 2012 © All Rights Reserved