Agenda



AL-Een-Zijn 

AGENDA


Voor informatie aanmelden, prijzen e.d. klik op tabblad Activiteiten





JANUARI 2020




Maandag 20

YIN/YANG YOGA, Brigtte

9.30-10.30 uur


KUNDALINI YOGA, Dhyan Singh

11.00-12.15 uur


GELEIDE MeDITATIE, Anita van Gorkum

19.45-20.45 uur



Dinsdag 21

CHAKRA-YOGA, beginners, open les, Els Brouwer

10.00-11.30 uur


JE AUTHENTIEKE ZELF, Kim Roswitha

19.00-20.30 uur



Donderdag  23

ZACHTE HATHA YOGA, Irene Kersseboom

10.30-11.30 uur



Vrijdag 24

ZING VANUIT JE HART, Kim Roswitha

19.00-20.30 uur



Zaterdag 25

NAM AUTHENTIC YOGA, Andjanie Bahorie

08.15-9.15 uur



Maandag 27

YIN/YANG YOGA, Brigtte

9.30-10.30 uur


KUNDALINI YOGA, Dhyan Singh

11.00-12.15 uur


GELEIDE MEDITATIE, Anita van Gorkum

19.45-21.00 uur



Dinsdag 28

CHAKRA-YOGA, beginners, open les, Els Brouwer

10.00-11.30 uur


JE AUTHENTIEKE ZELF, Kim Roswitha

19.00-20.30 uur



Donderdag  30

ZACHTE HATHA YOGA, Irene Kersseboom

10.30-11.30 uur



Vrijdag 31

ZING VANUIT JE HART, Kim Roswitha

19.00-20.30 uur



FEBRUARI 2020



Zaterdag 1 februari

NAM AUTHENTIC YOGA, Andjanie Bahorie

08.15-9.15 uur



Maandag 3

YIN/YANG YOGA, Brigtte

9.30-10.30 uur


KUNDALINI YOGA, Dhyan Singh

11.00-12.15 uur


GELEIDE MEDITATIE, Anita van Gorkum

19.45-20.45



Dinsdag 4

CHAKRA-YOGA, beginners, open les, Els Brouwer

10.00-11.30 uu


CHAKRA MEDITATIE, Anita van Gorkum

19.45-21.00 uur


Woensdag 5 

ADEMCIRKEL, Stella Stok & Sanne Burger

19.15-21.30 uur



Donderdag  6

ZACHTE HATHA YOGA, Irene Kersseboom

10.30-11.30 uur


BIDDEN MET JE LICHAAM, Indiaase tempeldans door Andjanie Bahorie

20.00-21.30 uur



Zaterdag 8

NAM AUTHENTIC YOGA, Andjanie Bahorie

08.15-9.15 uur


PILLAR OF LIGHT meditatie, Els Brouwer

10.00-11.00 uur



Maandag 10

YIN/YANG YOGA, Brigtte

9.30-10.30 uur


KUNDALINI YOGA, Dhyan Singh

11.00-12.15 uur


GELEIDE MEDITATIE, Anita van Gorkum

19.45-20.45



Dinsdag 11

CHAKRA-YOGA, beginners, open les, Els Brouwer

10.00-11.30 uu


CHAKRA MEDITATIE, Anita van Gorkum

19.45-21.00 uur



Woensdag 12

LICHTCIRKEL, Birgit Karreman & Els Brouwer

20.00-21.30 uur



Donderdag  13

ZACHTE HATHA YOGA, Irene Kersseboom

10.30-11.30 uur


INTUITIEF LEVEN, Corine Lepoutre

19,30-22.00 uur



Zaterdag 15

NAM AUTHENTIC YOGA, Andjanie Bahorie

08.15-9.15 uur


COMPASSIE/METTA MEDITATIE, Els Brouwer

10.00-11.00 uur



Maandag 17

YIN/YANG YOGA, Brigtte

9.30-10.30 uur


KUNDALINI YOGA, Dhyan Singh

11.00-12.15 uur


GELEIDE MEDITATIE, Anita van Gorkum

19.45-20.45



Dinsdag 18

CHAKRA-YOGA, beginners, open les, Els Brouwer

10.00-11.30 uu


CHAKRA MEDITATIE, Anita van Gorkum

19.45-21.00 uur



Woensdag 19

KRISTALLEN KLANKSCHAAL MEDITATIE, Elsbeth Snijdoodt

20.00-21.30 uur



Donderdag  20

ZACHTE HATHA YOGA, Irene Kersseboom

10.30-11.30 uur


INTUITIEF LEVEN, Corine Lepoutre

19,30-22.00 uur



Zaterdag 22

NAM AUTHENTIC YOGA, Andjanie Bahorie

08.15-9.15 uur


VROUW AAN DE HEMELPOORT, lezing Selma Sevenhuijsen

13.30-15.00 uur



Maandag 24

YIN/YANG YOGA, Brigtte

9.30-10.30 uur


KUNDALINI YOGA, Dhyan Singh

11.00-12.15 uur


GELEIDE MEDITATIE, Anita van Gorkum

19.45-20.45



Dinsdag 25

CHAKRA-YOGA, beginners, open les, Els Brouwer

10.00-11.30 uu


CHAKRA MEDITATIE, Anita van Gorkum

19.45-21.00 uur



Woensdag 26

ADEMCIRKEL, Stella Stok & Sanne Burger

19.15-21.30 uur



Donderdag  27

ZACHTE HATHA YOGA, Irene Kersseboom

10.30-11.30 uur


INTUITIEF LEVEN, Corine Lepoutre

19,30-22.00 uur



Zaterdag 29

NAM AUTHENTIC YOGA, Andjanie Bahorie

08.15-9.15 uur


STILTE MEDITATIE, Els Brouwer

10.00-11.00 uur







Copyright 2012 © All Rights Reserved